Dostávame veľa otázok o veľkosti prsteňov. Vzhľadom k tomu, že predávame väčšinu prsteňov online, naši zákazníci nemajú možnosť vyskúšať si prsteň ešte pred zakúpením. Preto sme pre vás vytvorili sprievodcu, ktorý Vám pomôže s výberom Vašej veľkosti.

Príprava na meranie

Než začnete merať, vyberte si prst, na ktorom budete chcieť prstienok nosiť. Nezabudnite, že prsty na vašej dominantné strane, majú tendenciu byť o niečo väčší, než prsty na vašej druhej strane.

Pred meraním sa uistite, že máte prsty v normálnej veľkosti. Chladné prostredie môže spôsobiť, že budú prsty o niečo menší, zatiaľ čo pri teplom prostredí a zadržanie vody (po jedle, liekoch alebo choroby) môžu byť prsty opuchnuté.

Tu je postup ako ľahko zmerať veľkosť prsteňa

Ako zmerať veľkosť prsteňa

Ako zistím veľkosť prsteňa ktorý vlastným?

S pravítkom a nižšie uvedenou tabuľkou. Použite pravítko pre zmeranie vnútorného priemeru prsteňa, potom podľa tabuľky zistite vašu súčasnú veľkosť.

Tabuľka veľkostí prsteňa

Existujú nejaké úvahy ako správne určiť veľkosť?

Naše prstene sú vyrobené z chirurgickej ocele a striebra, nie sú pružné a je teda dôležité zvoliť správnu dĺžku. V súčasnej dobe predávame len celé veľkosti (tj. 52, 53, 55). Ak vám podľa merania výjde že spadáte medzi dve čísla, odporúčame objenat väčšiu veľkosť.

Prečo: ak ste na prste nenosili predtým žiadny prsteň, je možné že vám po nasadení mierne prst opuchne a potom môže byť problém ho z prsta zložiť.


Čo keď objednám zlú veľkosť prsteňa?

Sme si istí, že ak sa budete riadiť našim radcom, tak vyberiete tú správnu veľkosť. Pokiaľ sa ale ukáže, že vám prsteň nesedí, nebojte sa - radi prsteň vymeníme a ponúkneme správnu veľkosť. Stačí napísať email a náš priateľský tím vám rád pomôže s výmenou a výberom správnej veľkosti!

Výmeny alebo vrátenie tovaru riešime okamžite a zadarmo.

Výmeny alebo vrátenie tovaru riešime okamžite a zadarmo.

Doprava zdarma od 32 €, objednávky vybavujeme do 24h.

Doprava zdarma od 32 €, objednávky vybavujeme do 24h.

Všetky šperky pre Vás máme skladom a každý týždeň pridávame novinky.

Všetky šperky pre Vás máme skladom a každý týždeň pridávame novinky.

Darček k objednávke nad 20 €

Darček k objednávke nad 20 €