Dámske náramky na ruku sa tešia čoraz väčšej obľube a my sme sa radi že môžeme ísť s Vami v tomto trende. Preto pre Vás ponúkame veľkú škálu moderných dámske náramky z chirurgickej ocele, dámske náramky zo striebra a na svoje si prídu aj milovníci pozlátených dámskych náramkov. Naša firma taktiež vyrába dámske náramky Swarovski elements, nechajte sa uniesť krásou brúsených kameňov. Či už vyberáte pre seba, alebo svojich blízkych ako darček u nás si vyberiete z mohutných i jemných náramkov, s kamienkami i bez - prejdite si našou ponukou pre ženy.
Pridajte sa knám a vyberte si svoj dámsky náramok ešte dnes ...

Aký darček ku dňu matiek vybrať, aby skutočne potešil?

Druhá májová nedeľa tradične pripadá ženám, ktoré sú našim srdciam najbližšie - mamičkám. Deň matiek je ideálnou príležitosťou, ako vzdať mamičkám hold a poďakovať im za ich starostlivosť a lásku. Chcete mamičku, prípadne i babičku či prababičku tento rok obdarovať niečím neobvyklým? Pozrite sa na naše tipy, ako vybrať darček ku dňu matiek a prečítajte si zaujímavosti o tomto krásnom sviatku.

Ako zmerať veľkosť náramku?

Plánujete obstaranie nového náramku a neviete, akú veľkosť zvoliť? Pripravili sme si pre vás rady, ako zistiť správnu veľkosť náramku, a to aj s ohľadom na jeho materiál. A zúfať nemusíte ani v prípade, že náramok kupujete ako darček. Náš praktický sprievodca vám pomôže zistiť, akú veľkosť náramku vybrať, aj keď nemôžete obdarovanému zápästia zmerať.