Náušnice dámske zdobia už od malička, čo robí z náušníc dôležitú súčasť každej ženy. Prezrite si našu kolekciu dámskych náušníc a nájdite si svoj pár, ktorý Vás dokonale zladí. Či už hľadáte dámske náušnice z chirurgickej ocele, dámske strieborné náušnice, dámske pozlátené náušnice, alebo dámske náušnice Swarovski, tak v našej širokej ponuke si tie "svoje" iste vyberiete. Pomocou filtra môžete náušnice rozdeliť na kruhy, krúžky, kôstky a visací, s kamienkami, alebo hladké. Nezabudnite tiež na svojich mužov.
Vyberajte dámske náušnice ešte dnes, pretože ich nie je nikdy dosť ... :-)

Aký darček ku dňu matiek vybrať, aby skutočne potešil?

Druhá májová nedeľa tradične pripadá ženám, ktoré sú našim srdciam najbližšie - mamičkám. Deň matiek je ideálnou príležitosťou, ako vzdať mamičkám hold a poďakovať im za ich starostlivosť a lásku. Chcete mamičku, prípadne i babičku či prababičku tento rok obdarovať niečím neobvyklým? Pozrite sa na naše tipy, ako vybrať darček ku dňu matiek a prečítajte si zaujímavosti o tomto krásnom sviatku.

Aký tvar náušníc zvoliť? Vyberajte podľa typu tváre

Náušnice jednoznačne patrí medzi najdôležitejšie doplnok, preto sa oplatí zvoliť také, ktoré budú vášmu tvári lichotiť. Nie každý tvar náušníc sa však hodí pre každý typ tváre. Ako teda vybrať náušnice, ktoré dokonale podčiarknu vašu krásu?