Ozdoba ženského krku v podobe dámskeho retiazke perfektne zladí outfit, či už pri spoločenskej akcii alebo pri bežnom dennom nosení. Z našej veľkej ponuky retiazok pre ženy môžete vyberať z mohutných dámskych retiazok, ktoré môžete zladiť dámskym náramkom, alebo jemných dámskych retiazok na ktoré sa hodia zavesiť dámsky prívesok. Okrem dámsky retiazka z chirurgickej ocele u nás môžete nájsť aj pozlátený retiazka dámsky. Dámsky retiazka je skvelým darčekom pre každú ženu i muža.
Ženy vyberte si retiazku a dolaďte svoj outfit ...

Aký darček ku dňu matiek vybrať, aby skutočne potešil?

Druhá májová nedeľa tradične pripadá ženám, ktoré sú našim srdciam najbližšie - mamičkám. Deň matiek je ideálnou príležitosťou, ako vzdať mamičkám hold a poďakovať im za ich starostlivosť a lásku. Chcete mamičku, prípadne i babičku či prababičku tento rok obdarovať niečím neobvyklým? Pozrite sa na naše tipy, ako vybrať darček ku dňu matiek a prečítajte si zaujímavosti o tomto krásnom sviatku.

Dĺžka retiazky na krk, ktorá je tá správna?

Plánujete sebe alebo niekomu blízkemu zaobstarať nový retiazku či náhrdelník a neviete, akú veľkosť zvoliť? Pripravili sme pre vás článok, v ktorom sa dozviete, ako zistiť ideálnu dĺžku retiazky alebo náhrdelníka. A ak chcete šperk zaobstarať ako darček, máme pre vás nachystané aj tipy, ako zmerať správnu veľkosť tajne tak, aby vaše prekvapenie nič nepokazilo.