Rýchle info
Krásne dámske náušnice z pozlátenej chirurgickej ocele - krúžky. Tiete krúžkový náušnice ŠÚ zlátené do krásnej a moderné farby ružového zlata (Rosegold). Povrch náušníc je hladký bez akéhokoľvek zdobením. Náušnice ŠÚ veľmi jemné, elegantný a decentný. Sú pohodlné, príjemne sa nosí a hodí sa teda pre každodenné nosením.  Chirurgická oceľ je vhodná pre osoby s alergiou na bežné kovy.  Priemer krúžky: 14mm Šírka krúžky: 2mm

Krásne dámske náušnice z pozlátenej chirurgickej ocele - krúžky. Tiete krúžkový náušnice ŠÚ zlátené do krásnej a moderné farby ružového zlata (Rosegold). Povrch náušníc je hladký bez akéhokoľvek zdobením. Náušnice ŠÚ veľmi jemné, elegantný a decentný. Sú pohodlné, príjemne sa nosí a hodí sa teda pre každodenné nosením. Chirurgická oceľ je vhodná pre osoby s alergiou na bežné kovy. Priemer krúžky: 14mm Šírka krúžky: 2mm

Skladom 6 ks a viac
10,80 €

Prezrite si našu širokú ponuku dámskych šperkov, vyberať môžete z mnohých luxusných a moderných dámske náušnice, dámske prstene, dámske náramky, dámske prívesky a náhrdelníky, dámske retiazky, dámske šperky Swarovski elements, alebo dámske sety.
Či už nakupujete pre seba alebo svojich blízkych ako darček, naše dámske šperky sú výnimočné, kvalitné a poteší každú ženu. Všetky šperky sú vyrobené z najkvalitnejšej chirurgickej ocele, luxusného striebra, alebo pozlátené ocele. Nezabudnite tiež na svojich mužov. Kvalitné a lacné.
Nakupujte svoje šperky dámske ešte dnes a využite našich služieb ...

Ako sa starať o šperky?

Aby vám váš nový šperk robil radosť čo najdlhšie, je mu treba venovať náležitú starostlivosť. Ako sa ale starať o šperky, aby boli stále ako nové? Odpoveď nájdete v našom článku a tešiť sa môžete aj na tipy, ktoré vám napovedia, čo robiť, keď ste údržbu podcenili a ako vyčistiť jednotlivé materiály, z ktorých sú šperky vyrobené.

Výmeny alebo vrátenie tovaru riešime okamžite a zadarmo.

Výmeny alebo vrátenie tovaru riešime okamžite a zadarmo.

Doprava zdarma od 32 €, objednávky vybavujeme do 24h.

Doprava zdarma od 32 €, objednávky vybavujeme do 24h.

Všetky šperky pre Vás máme skladom a každý týždeň pridávame novinky.

Všetky šperky pre Vás máme skladom a každý týždeň pridávame novinky.