Pre milovníkov zlatých šperkov sme prichystali kategórií pozlátených náramkov, žltej farby, vyberať môžete pozlátený náramok dámsky aj pozlátený náramok pánsky. Náramky zlatíme 14 karátovým zlatom u nás v SR, zlato má tak krásnu farbu a od pravého zlata je na nerozoznanie. Niektorí uprednostňujú pozlátené náramky pred zlatými. Pozlátený náramok môžete kombinovať s pozláteným retiazkou. Náramky sú z chirurgickej ocele, povrchovo pozlátené, zachovávajú si tak prirodzenú odolnosť.
Vyberte si svoj pozlátený náramok z chirurigcké ocele zlatej farby ešte dnes ...

Pozlátené šperky - ako ich spoznať a ako prebieha zlatenie

Zlatenie a pozlacovanie sa v šperkárstve používa už od staroveku. Ide o nanesenie vrstvy zlata na povrch iného materiálu (najčastejšie chirurgickej ocele a striebra). Veľa ľudí má pozlátené a pozlátené šperky zafixované ako "jarmočné", keď je ale šperk ošetrený zlatú vrstvou správne, a predovšetkým kvalitne, poteší vás vkusným dizajnom i vysokou odolnosťou. Prečítajte si viac o zlatenie a pozlacovanie šperkov.

Ako zmerať veľkosť náramku?

Plánujete obstaranie nového náramku a neviete, akú veľkosť zvoliť? Pripravili sme si pre vás rady, ako zistiť správnu veľkosť náramku, a to aj s ohľadom na jeho materiál. A zúfať nemusíte ani v prípade, že náramok kupujete ako darček. Náš praktický sprievodca vám pomôže zistiť, akú veľkosť náramku vybrať, aj keď nemôžete obdarovanému zápästia zmerať.