Pre tých z vás, ktorí preferujú zlatú farbu šperkov, máme ponuku pozlátené náušnice, žltej farby. Vyberať môžete z dámske pozlátené náušnice, alebo pánske pozlátené náušnice. Náušnice skvele doplní a rozžiari váš outfit. Pozlátené náušnice zlatíme v ČR 14 karátovým zlatom a následne šetríme lakom, vďaka ktorému garntujeme dlhoročnou výdrž. Keďže máme veľký výber pozlátených náušníc z chirurgickej ocele použite filter, vďaka ktorému môžete vyberať medzi kruhmi, visiace, kôstky, alebo krúžky.
Vyberte si svoje pozlátené náušnice z chirurigcké ocele zlatej farby ešte dnes ...

Pozlátené šperky - ako ich spoznať a ako prebieha zlatenie

Zlatenie a pozlacovanie sa v šperkárstve používa už od staroveku. Ide o nanesenie vrstvy zlata na povrch iného materiálu (najčastejšie chirurgickej ocele a striebra). Veľa ľudí má pozlátené a pozlátené šperky zafixované ako "jarmočné", keď je ale šperk ošetrený zlatú vrstvou správne, a predovšetkým kvalitne, poteší vás vkusným dizajnom i vysokou odolnosťou. Prečítajte si viac o zlatenie a pozlacovanie šperkov.

Aký tvar náušníc zvoliť? Vyberajte podľa typu tváre

Náušnice jednoznačne patrí medzi najdôležitejšie doplnok, preto sa oplatí zvoliť také, ktoré budú vášmu tvári lichotiť. Nie každý tvar náušníc sa však hodí pre každý typ tváre. Ako teda vybrať náušnice, ktoré dokonale podčiarknu vašu krásu?