Okrem iných ponúkame tiež pozlátené retiazky na krk z chirurgickej ocele, žltej farby. Na výber pozlátený retiazku pánsky, aj pozlátený retiazka dámsky. K jemnejšiemu retiazky môžete pridať tiež pozlátený prívesok, ak budete vyberať z mohutnejšie retiazok je vhodné ho skombinovať s pozláteným náramkom. Pozlátené retiazky z nerezu sú veľmi odolné, nemusíte sa obávať pretrhnutie, alebo poškodení. Zlatenie vykonávame u nás v SR 14 karátovým zlatom a následne prešetrovalo lakom, vďaka ktorému garantujeme dlhoročnou výdrž.
Vyberte si svoj pozlátený retiazka z chirurigcké ocele zlatej farby ešte dnes ...

Pozlátené šperky - ako ich spoznať a ako prebieha zlatenie

Zlatenie a pozlacovanie sa v šperkárstve používa už od staroveku. Ide o nanesenie vrstvy zlata na povrch iného materiálu (najčastejšie chirurgickej ocele a striebra). Veľa ľudí má pozlátené a pozlátené šperky zafixované ako "jarmočné", keď je ale šperk ošetrený zlatú vrstvou správne, a predovšetkým kvalitne, poteší vás vkusným dizajnom i vysokou odolnosťou. Prečítajte si viac o zlatenie a pozlacovanie šperkov.

Dĺžka retiazky na krk, ktorá je tá správna?

Plánujete sebe alebo niekomu blízkemu zaobstarať nový retiazku či náhrdelník a neviete, akú veľkosť zvoliť? Pripravili sme pre vás článok, v ktorom sa dozviete, ako zistiť ideálnu dĺžku retiazky alebo náhrdelníka. A ak chcete šperk zaobstarať ako darček, máme pre vás nachystané aj tipy, ako zmerať správnu veľkosť tajne tak, aby vaše prekvapenie nič nepokazilo.