Prezrite si našu veľmi obľúbenú kolekciu pozlátených šperkov, žltej farby. Základom týchto šperkov je ušľachtilá chirurgická oceľ, vďaka ktorej si šperky udržujú svoju odolnosť a dlhoročnú výdrž. Šperky zlatíme 14 karátovým zlatom u nás v SR, zlatenie má tak prirodzený odtieň, nerozoznateľné od pravého zlata. Pre ochranu tohto pozlátené sú šperky navyše šetrené lakom. Z našej ponuky pozlátených šperkov môžete vyberať z pozlátené náušnice, pozlátené retiazky a pozlátené náramky, pozlátené prívesky, pozlátené súpravy a pozlátené prstene. Naše pozlátené šperky sú tiež skvelým darčekom pre Vašich blízkych.
Vyberte si svoje moderné pozlátené šperky z chirurigcké ocele zlatej farby ešte dnes ...

Pozlátené šperky - ako ich spoznať a ako prebieha zlatenie

Zlatenie a pozlacovanie sa v šperkárstve používa už od staroveku. Ide o nanesenie vrstvy zlata na povrch iného materiálu (najčastejšie chirurgickej ocele a striebra). Veľa ľudí má pozlátené a pozlátené šperky zafixované ako "jarmočné", keď je ale šperk ošetrený zlatú vrstvou správne, a predovšetkým kvalitne, poteší vás vkusným dizajnom i vysokou odolnosťou. Prečítajte si viac o zlatenie a pozlacovanie šperkov.

Ako sa starať o šperky?

Aby vám váš nový šperk robil radosť čo najdlhšie, je mu treba venovať náležitú starostlivosť. Ako sa ale starať o šperky, aby boli stále ako nové? Odpoveď nájdete v našom článku a tešiť sa môžete aj na tipy, ktoré vám napovedia, čo robiť, keď ste údržbu podcenili a ako vyčistiť jednotlivé materiály, z ktorých sú šperky vyrobené.